
Радіатор пічки Volvo S40/V40 1.6-2.0 95-04, NRF 54363
2 133,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54363
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Volvo S40/V40 1.6-2.0 95-04, NRF 54363. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54363
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54363 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S40 I (VS) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 1995–1999 |
| 1.6 109 л.с. | 1999–2003 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–1999 |
| 1.8 122 л.с. | 1999–2003 |
| 1.8 i 125 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 i 122 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 DI 95 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 DI 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 DI 115 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 T4 200 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 140 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 136 л.с. | 1995–2003 |
| 2.0 T 160 л.с. | 1997–2003 |
| 2.0 T 165 л.с. | 2000–2001 |
| 2.0 T 163 л.с. | 2001–2003 |
| 2.0 T4 200 л.с. | 2000–2003 |
| VOLVO — V40 универсал (VW) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 1995–1999 |
| 1.6 109 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–1999 |
| 1.8 122 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 i 125 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 i 122 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 DI 95 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 DI 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 DI 115 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 T4 200 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 140 л.с. | 1995–1999 |
| 2.0 136 л.с. | 1995–2004 |
| 2.0 T 160 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 T 165 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 T 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 T4 200 л.с. | 2000–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54363 |
| Кросс-номери | 052-015-0007-B, 0611.3001, 229006N, 30824478, 30850697, 356330, 59006129, 73644, 7760051, 811538, 93943, 9916301, AH 237 000S, VO6129, WG2162116 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 178 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 178 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 133,12 ₴










