
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Accent 1.4/1.6 05-, NRF 35798
3 938,23 ₴
- В наявності
- Код: 35798
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Accent 1.4/1.6 05-, NRF 35798. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35798
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35798 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT III (MC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — ACCENT III седан (MC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35798 |
| Кросс-номери | 019-016-0019, 0224676, 0828.3043, 105073, 350203953000, 386300, 43411, 562018N, 7800504, 812668, 82005178, 8683300, 940360, 976061E000, 976061E002, AC 438 000P, AC830052, BSG 40-525-001, CCS-HY-016, DCC1900, DCN41009, HY5178D, PR 1301C1, TSP0225651 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,2 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 938,23 ₴







