
Радіатор інтеркулера Citroen C5/Peugeot 407 2.2/2.7HDi 05-, NRF 30194
7 954,59 ₴
- В наявності
- Код: 30194
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Citroen C5/Peugeot 407 2.2/2.7HDi 05-, NRF 30194. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30194
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30194 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 II (RC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 165 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 407 (6D_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 170 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30194 |
| Кросс-номери | 0384H9, 0384L6, 0384L6, E256100 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 724 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 607, C6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 954,59 ₴





