
Радіатор охолодження Subaru Forester 2.0 AWD 02-08, NRF 53597
3 786,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53597
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Subaru Forester 2.0 AWD 02-08, NRF 53597. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53597
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53597 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RX Nato AWD (SG9) 156 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 X 158 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53597 |
| Кросс-номери | 0124.3007, 10-26849-SX, 104435, 128.019, 128.019/A, 1557219, 1740-0352, 3421-1008, 3421-8502, 350019N, 364800, 45111SA020, 45111SA021, 45111SA030, 45111SA031, 45119SA040, 45119SA060, 51002049, 51002071, 67715, 67728, AC227009, CR 1874 000S, DCM3031 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 686 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
| для оригінального номера | 45111SA020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 786,20 ₴



