
Радіатор охолодження Renault Trafic 2.5dCi 02- (AC) (упаковка Valeo), NRF 58331
5 222,99 ₴
- В наявності
- Код: 58331
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Trafic 2.5dCi 02- (AC) (упаковка Valeo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58331 |
| Кросс-номери | 0209.2032, 042-017-0027, 103601, 123.139, 150054N, 1554107, 1740-0184, 2140000Q1A, 2140000QAR, 2140000QAU, 43002360, 4412816, 4414579, 4417579, 63818A, 732911, 7705156, 7711368942, 8200019381, 8200297816, 91168178, 91168178, 93852186, 93852186 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 778 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 778 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 448 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 222,99 ₴



