
Радіатор охолодження Audi A4/A5/A6/A7 3.0TDI 15-/Q7 3.0TFSI 15-19, NRF 550276
6 368,47 ₴
- В наявності
- Код: 550276
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Audi A4/A5/A6/A7 3.0TDI 15-/Q7 3.0TFSI 15-19, NRF 550276. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550276
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550276 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2015–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2015–2018 |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2015–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2015–2018 |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| AUDI — A6 (4A2, C8) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 299 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSi e quattro 265 л.с. | 2021–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 367 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4AH, C8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4KA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A8 (4N2, 4N8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2015–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550276 |
| Кросс-номери | 03002412, 606462, 8W0121251AA, 8W0121251M, AI2412 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A7, A6, A8, A5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 368,47 ₴






