
Радіатор пічки Hyundai Santa Fe 2.0-2.7 01-06, NRF 54313
2 413,48 ₴
- В наявності
- Код: 54313
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Hyundai Santa Fe 2.0-2.7 01-06, NRF 54313. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54313
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54313 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE I (SM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 125 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 16V 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 V6 4x4 173 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54313 |
| Кросс-номери | 019-015-0007-B, 0628.3005, 346555, 516002N, 77614, 812432, 82006118, 93866, 9722726000, AH 174 000P, HY6118, M-2540240, RSD283005, RSD283005, RSD283005, WG2162069, WG2180048 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 251 мм |
| Ширина ядра радіатора | 172 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 251 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 413,48 ₴






