
Радіатор кондиціонера VW Passat B7 2.0TDI 10-, NRF 35614
4 139,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35614
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера VW Passat B7 2.0TDI 10-, NRF 35614. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35614
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35614 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CC (357) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueTDI 143 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2009–2012 |
| VW — CC (358) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — PASSAT (3C2) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 BlueTDI 143 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 4motion 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2009–2010 |
| VW — PASSAT Variant (365) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2011 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 BlueTDI 143 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 4motion 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2009–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35614 |
| Кросс-номери | 002-60-00835, 0220156, 042018N, 053-016-0018, 0810.3045, 104129, 10-45163-SX, 1637845080, 1770-0009, 260495, 260748, 30311543CP, 32409, 342305, 350203617000, 350203697000, 350203919000, 3C0820411, 3C0820411C, 3C0820411E, 3C0820411G, 3C0820411J, 43183 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 440 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 570 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139,90 ₴




