
Радіатор охолодження Mitsubishi Outlander 06-, NRF 53593
4 108,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53593
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mitsubishi Outlander 06-, NRF 53593. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53593
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53593 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EVO 4WD (CZ4A) 295 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 140 л.с. | 2010–2012 |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53593 |
| Кросс-номери | 0116.3036, 033-017-0018, 033-017-0022-B, 10-25452-SX, 105174, 122.089, 122.089/A, 1330T0, 1330T0, 1330V1, 1330V1, 1350A050, 140069N, 32002201, 3321-8503, 362100, 51MI007, 67359, 735200, 7700012, 79777, AC511894, CI802R001, CR 1902 000S, DCM2527 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 25 |
| Довжина мережі [мм] | 700 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 108,79 ₴






