
Радіатор охолодження Opel Vivaro 2.5dCi 06-/Renault Master 2.2/2.5dCi 03-, NRF 53123
6 312,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53123
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Vivaro 2.5dCi 06-/Renault Master 2.2/2.5dCi 03-, NRF 53123. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53123
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53123 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — MASTER II Van (FD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 80 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V) 99 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 dCi 120 115 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) 99 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 dCi 120 115 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — MASTER II автобус (JD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 80 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 dCi 120 115 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 145 (FL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (EL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (JL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53123 |
| Кросс-номери | 0107.3144, 0107.9144, 033-017-0032, 105579, 123.203, 123.203/A, 1740-0171, 180089N, 21400-00Q0D, 351040, 43002490, 4416965, 6.35235, 630709, 637652, 725-0045, 734931, 7701057712, 7705086, 8200465488, 93857125, 93857125, AC235487, CR 19 000P, DCM2964 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 778 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Primastar, Vivaro, Trafic, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 778 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 448 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 312,06 ₴




