
Радіатор охолодження VW LT 28-35/40-55 2.4i/TD 79-96, NRF 503001
17 725,66 ₴
- В наявності
- Код: 503001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW LT 28-35/40-55 2.4i/TD 79-96, NRF 503001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
503001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
503001 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — LT 28-35 I c бортовой платформой/ходовая часть (281-363) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1978–1991 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1994–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1993 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1990–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| VW — LT 28-35 I автобус (281-363) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1979–1992 |
| 2.4 D 70 л.с. | 1989–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1989–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1989 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| VW — LT 28-35 I фургон (281-363) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1979–1992 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1994–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1986–1992 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1988–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| VW — LT 40-55 I c бортовой платформой/ходовая часть (293-909) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 75 л.с. | 1978–1991 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1994–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1993 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| VW — LT 40-55 I фургон (291-512) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 4WD 90 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1979–1992 |
| 2.4 D 69 л.с. | 1990–1996 |
| 2.4 D 4WD 75 л.с. | 1979–1986 |
| 2.4 i 94 л.с. | 1993–1996 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1986–1992 |
| 2.4 TD 92 л.с. | 1988–1992 |
| 2.4 TD 95 л.с. | 1992–1996 |
| 2.4 TD 4WD 102 л.с. | 1978–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 503001 |
| Кросс-номери | 075121253D, 075121253J, 101063, 10-26416-SX, 240520N, 58002054, DCM3385, R12583, VN2054 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 565 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 48 |
| Довжина мережі [мм] | 570 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 565 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 725,66 ₴


