
Радіатор охолодження Ford Ranger 2.5TD/2.9D 99-06/Mazda B-serie 99-06, NRF 53567
4 773,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53567
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Ranger 2.5TD/2.9D 99-06/Mazda B-serie 99-06, NRF 53567. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53567
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53567 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ER, EQ) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 D 4x4 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 TD 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TD 4x4 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TD 4x4 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TDdi 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDdi 4x4 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.9 D 95 л.с. | 1999–2002 |
| FORD — RANGER (ES, ET) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDCi 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 4x4 156 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — BOUNTY (UN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 84 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 D 4WD 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 4WD 84 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 TD 4WD 109 л.с. | 1999–2006 |
| MAZDA — BT-50 (CD, UN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 MRZ-CD 143 л.с. | 2006–2013 |
| 2.5 MRZ-CD 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53567 |
| Кросс-номери | 0127.3055, 10-25474-SX, 104415, 110043N, 117.071, 1378035, 1740-0521, 27002171, 356200, 3599738, 4050184, 4056285, 4061143, 4067926, 4094272, 4108890, 4143246, 4328191, 4441450, 4565285, 470R0023, 4736784, 4767000, 5031511, 62246A, AC252190, ADM59843 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 33 |
| Довжина мережі [мм] | 635 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 773,23 ₴










