
Радіатор охолодження Opel Astra G/ Zafira A 2.0-2.2DTI 98-05, NRF 55351
5 112,40 ₴
- В наявності
- Код: 55351
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Astra G/ Zafira A 2.0-2.2DTI 98-05, NRF 55351. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
55351
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
55351 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 (F70) 101 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 DTI (F70) 101 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V Turbo 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V Turbo 190 л.с. | 2000–2001 |
| 2.0 16V Turbo 192 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V Turbo 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 LPG (F69) 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2004 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2004 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2004 |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 55351 |
| Кросс-номери | 0107.3056, 0107.3104, 037-017-0083, 102229, 10-25387-SX, 121.062, 121.062/A, 1300210, 1300210, 1300407, 1300407, 151990N, 1551925, 1740-0259, 355610, 37002329, 63003A, 71862, 725-0040-R, 734388, 7705135, 8180509, 9192607, 9192607, 93174625, 93174625 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 366 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гумовою втулкою |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 366 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 112,40 ₴







