
Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.0-2.4/2.0 CRDi 00-, NRF 53357
4 819,12 ₴
- В наявності
- Код: 53357
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.0-2.4/2.0 CRDi 00-, NRF 53357. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53357
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53357 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53357 |
| Кросс-номери | 2531026000, 67029, 734259 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 725 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 819,12 ₴




