
Радіатор кондиціонера Ford Transit Connect 1.8 TDCI 02-13, NRF 35681
4 192,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35681
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Ford Transit Connect 1.8 TDCI 02-13, NRF 35681. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35681
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35681 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CONNECT (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35681 |
| Кросс-номери | 017-016-0021, 0222026, 0805.3025, 092033N, 103433, 10-45188-SX, 1770-0432, 18005361, 260386, 299800, 2T1H19710AB, 2T1H19710AC, 350203727000, 43114, 4367057, 4488406, 448C0216, 667091, 7800375, 814383, 8145460, 94664, AC 689 000P, AC 689 000S, AC879406 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 735 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,8 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 735 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 192,02 ₴



