Радіатор пічки Hyundai Santa Fe 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54427 |
| Кросс-номери | 707073, 82006437 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 238 мм |
| Ширина ядра радіатора | 149 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967,64 ₴





