
Радіатор кондиціонера Smart 0.6/0.7i/0.8cdi, NRF 35874
4 545,57 ₴
- В наявності
- Код: 35874
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Smart 0.6/0.7i/0.8cdi, NRF 35874. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35874
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35874 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SMART — CABRIO (450) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 (450.400, S1OLD2) 61 л.с. | 2001–2004 |
| 0.6 (450.432) 71 л.с. | 2002–2004 |
| 0.7 (450.400) 61 л.с. | 2003–2004 |
| 0.7 (450.414) 75 л.с. | 2003–2004 |
| 0.8 CDI (450.401, 450.402, 450.403, S1OLC1) 41 л.с. | 2001–2004 |
| SMART — CITY-COUPE (450) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 (450.330, 450.332) 71 л.с. | 2002–2004 |
| 0.6 (450.333, 450.335) 61 л.с. | 2001–2004 |
| 0.6 (450.341, S1CLA1) 55 л.с. | 1998–2004 |
| 0.6 (450.342, S1CLB1) 45 л.с. | 1998–2004 |
| 0.7 (450.314) 75 л.с. | 2003–2004 |
| 0.7 (450.336, 450.352, 450.353) 61 л.с. | 2003–2004 |
| 0.7 (450.347) 50 л.с. | 2003–2004 |
| 0.8 CDI (450.300, 450.301, 450.302, 450.303, 450.306...) 41 л.с. | 1999–2004 |
| SMART — CROSSBLADE (450) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 (450.418) 71 л.с. | 2002–2003 |
| SMART — FORTWO Cabrio (450) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.7 (450.414, 450.441, 450.442, 450.443, 450.452) 61 л.с. | 2004–2007 |
| 0.7 (450.452) 75 л.с. | 2004–2007 |
| 0.8 CDI (450.401, 450.402, 450.403) 41 л.с. | 2004–2007 |
| 0.6 61 л.с. | 2004–2006 |
| SMART — FORTWO купе (450) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 (450.332) 61 л.с. | 2004–2007 |
| 0.7 (450.314) 75 л.с. | 2004–2007 |
| 0.7 (450.331) 50 л.с. | 2004–2007 |
| 0.7 (450.335) | 2004–2007 |
| 0.7 (450.335, 450.336, 450.341, 450.342, 450.343...) 61 л.с. | 2004–2007 |
| 0.8 CDI (450.300, 450.301, 450.302, 450.303, 450.306) 41 л.с. | 2004–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35874 |
| Кросс-номери | 0013198V001, 0013198V001000000, 0013198V002, 0013198V002000000, 02.59.140, 0221421, 054-016-0036, 0806.2023, 105509, 122027N, 260467, 29005010, 350203629000, 350203629003, 350203921000, 43387, 448C0184, 717M30, 7800591, 8160510, 822639, 8880400463 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 382 мм |
| Ширина ядра радіатора | 335 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 382 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 335 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 545,57 ₴






