
Радіатор масляний BMW 3 (E90/E93)/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 02-13 (теплообмінник), NRF 31281
1 989,06 ₴
- В наявності
- Код: 31281
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний BMW 3 (E90/E93)/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 02-13 (теплообмінник), NRF 31281. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31281
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31281 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 (E90) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2006–2011 |
| 330 d 231 л.с. | 2005–2011 |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–2011 |
| 335 d 286 л.с. | 2006–2011 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 Touring (E91) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 535 d 272 л.с. | 2004–2010 |
| 535 d 286 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 535 d 272 л.с. | 2004–н.в. |
| 535 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 635 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 635 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 211 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 d 218 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 Ld 231 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31281 |
| Кросс-номери | 056059N, 06003554, 106194, 11427788462, 135050, 14-0062, 1745-0040, 20 10 6194, 31SKV221, 350300004000, 353310, 469O0051, 590130, 590130, 625 276, 7.09269.68.0, 73453, 7730085, 804.028, 8095130, 90905, 95130, BW3554, CLC 354 000S, CO0901, COC75000AS |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 5, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 140 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989,06 ₴





