
Радіатор охолодження VW Crafter 2.0TDI 16-, NRF 550249
9 354,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 550249
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Crafter 2.0TDI 16-, NRF 550249. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550249
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550249 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| e-Crafter 136 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550249 |
| Кросс-номери | 040119N, 2N0 121 253 A, 2N0 121 253 C, 2N0121253A, 2N0121253C, 606982, 65061010001, 65061010003 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 671 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 354,38 ₴



