
Радіатор охолодження Opel Astra F 1.4-2.0 91-99, NRF 52204
2 275,40 ₴
- В наявності
- Код: 52204
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Astra F 1.4-2.0 91-99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 52204 |
| Кросс-номери | 0107.2037, 037-017-0050, 10-25416-SX, 103176, 121.029, 121.029/A, 1300116, 1300116, 1300147, 1300147, 151720N, 1551635, 32327, 350213175500, 357005, 357010, 37002091, 370900, 371000, 470R0311, 52455009, 52455009, 52459348, 52459348, 63252A, 63253A |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 349 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 349 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275,40 ₴







