
Радіатор кондиціонера Toyota Rav4 2.0/2.2D/2.5 12-, NRF 350222
5 898,70 ₴
- В наявності
- Код: 350222
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Toyota Rav4 2.0/2.2D/2.5 12-, NRF 350222. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350222
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350222 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASA42) 180 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 VVT-i 4WD 180 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV VAN (_A4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D4d 4WD (ALA41) 124 л.с. | 2013–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350222 |
| Кросс-номери | 0223787, 051-016-0011, 0815.3057, 107341, 1770-0403, 212098N, 353095, 43550, 53005679, 5461-9829, 667321, 7800309, 814046, 884600R030, 8846042110, 940349, AC 1017 000S, AC830188, C12473, CCS-TY-003, DCN50059, MK-3171, T555-19, TO5679D, TY290C001 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 655 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 898,70 ₴






