
Радіатор охолодження Honda Accord 93-98, NRF 507722
3 759,84 ₴
- В наявності
- Код: 507722
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Honda Accord 93-98, NRF 507722. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
507722
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
507722 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk V (CC, CD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 116 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i S 131 л.с. | 1993–1996 |
| HONDA — ACCORD Mk VI (CE, CF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i (CE7) 116 л.с. | 1996–1998 |
| 2.0 i LS (CE8) 131 л.с. | 1996–1998 |
| ROVER — 600 (RH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 618 i/Si 115 л.с. | 1996–1999 |
| 620 i 115 л.с. | 1993–1996 |
| 620 Si 131 л.с. | 1993–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 507722 |
| Кросс-номери | 0101.2037, 018-017-0019, 100360N, 100406, 10-25032-SX, 1740-0201, 19010P45505, 19010P45G01, 25002016, 347570, 357700, 358550, 62279A, 622831, 712-1007, 731471, 731817, CR 199 000S, CR 202 000S, GRD170, HD2010, HD2017, PR 2922A1, R12498, RDA012037 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 665 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759,84 ₴






