
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi A6 2.0 TFSI 11-, NRF 350069
4 327,73 ₴
- В наявності
- Код: 350069
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi A6 2.0 TFSI 11-, NRF 350069. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350069
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350069 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350069 |
| Кросс-номери | 03005353, 8R0 260 401 D, 8R0 260 403 D, 8R0260403D, 8R0260403E, 940454 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 327,73 ₴



