
Радіатор охолодження Toyota Land Cruiser 4.7 V8 08-, NRF 53923
11 944,30 ₴
- В наявності
- Код: 53923
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Land Cruiser 4.7 V8 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53923 |
| Кросс-номери | 105699, 1640050380, 1640050380, 1640050381, 1640050381, 1640050382, 1640050383, 1640050383, 1640050384, 1640050384, 1640050410, 1640050832, 1740-0411, 179700, 210222N, 3462-1010, 53002491, 646827, 701552, CR 2680 000S, DCM3320, DRM50074, MK-1088 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 708 мм |
| Ширина ядра радіатора | 592 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 48 |
| Довжина мережі [мм] | 708 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 592 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 944,30 ₴







