Радіатор пічки Peugeot 406 92-04, NRF 58629. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58629
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58629 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 405 II (4B) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 79 л.с. | 1992–1994 |
| 1.4 75 л.с. | 1992–1995 |
| 1.6 92 л.с. | 1992–1994 |
| 1.6 90 л.с. | 1992–1997 |
| 1.6 88 л.с. | 1992–1995 |
| 1.8 103 л.с. | 1996–1999 |
| 1.8 101 л.с. | 1992–1995 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 D 71 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1992–1995 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1994–1995 |
| 1.9 TD 94 л.с. | 1992–1997 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 121 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1995 |
| 2.0 MI-16 152 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 T 16 X4 196 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 X4 121 л.с. | 1992–1995 |
| PEUGEOT — 405 II Break (4E) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1992–1996 |
| 1.6 88 л.с. | 1992–1996 |
| 1.8 101 л.с. | 1992–1996 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1992–1996 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1994–1996 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 121 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 4x4 121 л.с. | 1992–1996 |
| PEUGEOT — 406 (8B) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 88 л.с. | 1995–2004 |
| 1.8 101 л.с. | 1996–1999 |
| 1.8 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.8 16V 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 D 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.9 TD 94 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1996–2004 |
| 1.9 TD 92 л.с. | 1996–2004 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1995–2004 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1996–2004 |
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1996–2004 |
| 3.0 24V 190 л.с. | 1996–2004 |
| PEUGEOT — 406 Break (8E/F) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 101 л.с. | 1996–1999 |
| 1.8 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.8 16V 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 D 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1996–2004 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1996–2004 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1996–2004 |
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1996–2004 |
| 3.0 24V 190 л.с. | 1996–2004 |
| PEUGEOT — 406 купе (8C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 132 л.с. | 1997–2004 |
| 3.0 V6 24V 190 л.с. | 1997–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58629 |
| Кросс-номери | 038-015-0003, 038-015-0013, 0608.3002, 10-35012-SX, 160082010, 169150N, 1760-0091, 346305, 40006100, 644858, 644859, 644877, 72935, 883976, 93659, 9915515, AH 42 000S, DCM1177, DR72935, M-2210040, MK-5067, PE6100, PEA6118, PR 5538N1, RH-0230, WG2162251 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 250 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100,38 ₴





