
Радіатор охолодження VW Caddy/Passat 80- (317x525x20), NRF 509501
1 764,19 ₴
- В наявності
- Код: 509501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW Caddy/Passat 80- (317x525x20), NRF 509501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509501 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — TOLEDO (1L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 73 л.с. | 1991–1999 |
| VW — ATLANTIC I (16) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1978–1984 |
| 1.6 85 л.с. | 1978–1984 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1984 |
| 1.6 GLI 110 л.с. | 1978–1982 |
| 1.8 112 л.с. | 1982–1984 |
| VW — CADDY (14) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1982–1983 |
| 1.6 75 л.с. | 1983–1992 |
| 1.8 95 л.с. | 1985–1992 |
| VW — CARAT (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| VW — CARAT универсал (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| VW — CARIBE I (17) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1977–1983 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1983 |
| 1.6 GTI 110 л.с. | 1976–1982 |
| 1.8 GTI 112 л.с. | 1982–1983 |
| VW — GOLF II (19E, 1G1) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1983–1991 |
| 1.8 90 л.с. | 1984–1991 |
| 1.8 84 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 GTI 112 л.с. | 1983–1991 |
| 1.8 GTI 105 л.с. | 1985–1985 |
| 1.8 GTI 107 л.с. | 1985–1987 |
| 1.8 GTI KAT 107 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 i KAT 90 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 i Syncro KAT 90 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 Syncro 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 Syncro 98 л.с. | 1988–1991 |
| VW — GOLF кабрио (155) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1979–1983 |
| 1.6 110 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 75 л.с. | 1983–1992 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1982–1989 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1992 |
| 1.8 95 л.с. | 1983–1993 |
| 1.8 98 л.с. | 1989–1993 |
| VW — JETTA II (19E, 1G2, 165) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1984–1991 |
| 1.8 90 л.с. | 1984–1991 |
| 1.8 107 л.с. | 1985–1987 |
| 1.8 84 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 KAT 107 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 KAT 90 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 Syncro 90 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 Syncro 98 л.с. | 1988–1991 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 107 л.с. | 1988–1993 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 107 л.с. | 1988–1990 |
| VW — QUANTUM (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1981–1984 |
| VW — SCIROCCO (53) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 70 л.с. | 1977–1980 |
| 1.6 110 л.с. | 1976–1980 |
| VW — SCIROCCO (53B) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 85 л.с. | 1980–1984 |
| 1.6 75 л.с. | 1983–1989 |
| 1.6 72 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1982–1989 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1992 |
| 1.8 95 л.с. | 1985–1992 |
| 1.8 16V 139 л.с. | 1985–1989 |
| 1.8 16V 129 л.с. | 1986–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509501 |
| Кросс-номери | 002-60-10004, 0110.3075, 040210N, 053-017-0058, 053-017-0082, 100960, 10-25000-SX, 103 384, 131.003, 131.003HP, 1550025, 1L0121253B, 1L0121253B, 321121253AA, 321121253AA, 321121253AL, 321121253AL, 321121253BN, 321121253BN, 321121253K, 321121253K, 348220 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 525 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
| для оригінального номера | 1L0121253B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764,19 ₴

