Радіатор інтеркулера BMW 3 (E46) 98-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30119A |
| Кросс-номери | 004-018-0003, 057002N, 06004207, 0702.3003, 101882, 1552526, 17512246795, 1780-0110, 2246795, 30119, 32423, 343400, 704.002, 7750113, 805M16A, 817874, 96741, AC666061, BM018N001, BSG 15-535-005, BW4207, DAB004TT, DCA1079, V20-60-0012, WG1723707 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 127 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 127 |
| для оригінального номера | 2246795 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 363,60 ₴






