
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chrysler 300C 3.0-6.4 11-, NRF 350088
6 913,26 ₴
- В наявності
- Код: 350088
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chrysler 300C 3.0-6.4 11-, NRF 350088. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350088
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350088 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — 300 C (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD 239 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 296 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 286 л.с. | 2011–н.в. |
| 6.4 472 л.с. | 2011–н.в. |
| DODGE — CHALLENGER купе (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 309 л.с. | 2011–н.в. |
| LANCIA — THEMA (LX) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 286 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 4WD 286 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350088 |
| Кросс-номери | 082059N, 107880, 357985, 68085784AA, 940706, C12613, CR5141D, DCN13021, K68085784AA, WG2160539 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Thema, 300C, Challenger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 22 |
| Довжина мережі [мм] | 585 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 913,26 ₴







