
Радіатор кондиціонера Ford Galaxy/Seat Alhambra/VW Sharan 95-10, NRF 35249
3 131,10 ₴
- В наявності
- Код: 35249
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Ford Galaxy/Seat Alhambra/VW Sharan 95-10, NRF 35249. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35249
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35249 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 Syncro 174 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35249 |
| Кросс-номери | 10015261, 1008274, 1009526, 1015261, 1029057, 35249, 7266163, 7M0820413C, 7M0820413D, 7M0820413E, 7M0820413F, 95NW19710AB, 95NW19710AC, 95NW19710AD, 95NW19710AE, 95NW19710AF, 03005194, AC 807 000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 131,10 ₴




