
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mazda 3 1.5/2.0 18-, NRF 350534
10 015,49 ₴
- В наявності
- Код: 350534
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mazda 3 1.5/2.0 18-, NRF 350534. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350534
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350534 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 Наклонная задняя часть (BP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5H, BP6H) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 150 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5S, BP6S) 120 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350534 |
| Кросс-номери | 112008N, 27015713, 940909, AC 1154 000S, BDGF61480, BDGF61480A, BDTS61480, BDTS61480A |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 582 мм |
| Ширина ядра радіатора | 447 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 015,49 ₴




