
Радіатор охолодження Ford Mondeo 2.0TDCi 00-07, NRF 509641
3 732,10 ₴
- В наявності
- Код: 509641
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Mondeo 2.0TDCi 00-07, NRF 509641. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509641
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509641 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO III (B5Y) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| FORD — MONDEO III Clipper (BWY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| FORD — MONDEO III седан (B4Y) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509641 |
| Кросс-номери | 0105.3076, 017-017-0016, 090073N, 103102, 110.113, 110.113/A, 1114766, 1115769, 1142812, 1552425, 1671797, 18002338, 3161-1006, 32865, 62025A, 710-0047, 734699, AC230025, CR 1347 000S, DCM2075, FD107R004, FDA2338, M-0121120, MEXS7H8005ED, R12535 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 618 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 618 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 397 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 732,10 ₴









