
Радіатор охолодження VW Jetta IV 1.6-2.5 10-, NRF 59057
4 719,79 ₴
- В наявності
- Код: 59057
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Jetta IV 1.6-2.5 10-, NRF 59057. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59057
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59057 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 86 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59057 |
| Кросс-номери | 001-10-24958, 040049N, 053-017-0069, 102.168, 102.168/A, 105846, 1740-0024, 3471-1003, 347520, 58002359, 5C0121251D, 5C0121251E, 65296, CR 816 000S, DRM32043, LRc 1817, MK-1526, R12196-1, RB-1625, V10-60-0020, VG424R001, VN2359, WG1723609, WG1919513 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 652 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без сенсора |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 719,79 ₴







