
Радіатор охолодження BMW 3 (E30/E36)/5 (E34) 1.6-2.8 88-00, NRF 53849
4 546,89 ₴
- В наявності
- Код: 53849
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження BMW 3 (E30/E36)/5 (E34) 1.6-2.8 88-00, NRF 53849. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53849
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53849 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E30) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1987–1988 |
| 318 is 136 л.с. | 1989–1991 |
| BMW — 3 (E36) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| 316 i 102 л.с. | 1993–1998 |
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 Compact (E36) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 g 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 105 л.с. | 1998–2000 |
| 318 ti 140 л.с. | 1994–1995 |
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| 323 ti 170 л.с. | 1997–2000 |
| BMW — 3 Touring (E36) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 кабрио (E30) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i 170 л.с. | 1987–1993 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1994–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1993–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
| BMW — 5 (E34) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 i 113 л.с. | 1989–1995 |
| 518 i 115 л.с. | 1989–1995 |
| 520 i 129 л.с. | 1988–1991 |
| 520 i 24V 150 л.с. | 1989–1995 |
| 525 i 170 л.с. | 1988–1991 |
| 525 i 24V 192 л.с. | 1989–1995 |
| 525 iX 24V 192 л.с. | 1991–1995 |
| BMW — 5 Touring (E34) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 150 л.с. | 1991–1997 |
| 525 i 192 л.с. | 1991–1997 |
| 525 ix 192 л.с. | 1992–1997 |
| BMW — Z1 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 1988–1991 |
| BMW — Z3 (E36) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1995–1998 |
| 1.9 140 л.с. | 1995–1999 |
| 1.9 118 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 116 л.с. | 1999–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53849 |
| Кросс-номери | 003-60-00093, 004-017-0016, 004-017-0016-X, 0102.3007, 051990N, 06002124, 101120, 10-25023-SX, 104.024, 104.024/A, 104.025, 104.025/A, 1469176, 1552555, 17101247145, 17111719108, 17111719263, 17111723990, 17111728905, 17111728906, 17111728907, 1719108 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 441 мм |
| Ширина ядра радіатора | 435 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3, 5, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 441 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 435 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 546,89 ₴





