
Радіатор кондиціонера MB E-class (W124) 84-, NRF 36030
4 462,13 ₴
- В наявності
- Код: 36030
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера MB E-class (W124) 84-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36030 |
| Кросс-номери | 0008303058, 0008305258, 0008305458, 001-60-00532, 02.59.047, 1248300658, 1248300758, 3000V002, 706.30033, 817515, 820250N, 8881200026, 92059, A0008303058, A0008305258, A0008305458, A1248300658, A1248300758, AE 31 000S, MSV002, MSV002, TSP0525075 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 300 мм |
| Ширина ядра радіатора | 229 мм |
| Глибина ядра радіатора | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 67 |
| Довжина мережі [мм] | 300 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Ширина мережі [мм] | 229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 462,13 ₴







