
Радіатор охолодження Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, NRF 53195A
3 320,80 ₴
- В наявності
- Код: 53195A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-, NRF 53195A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53195A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53195A (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53195A |
| Кросс-номери | 61689, 81002141, 95423942 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320,80 ₴





