
Радіатор охолодження Ford Escort 1.3 90-99, NRF 50100
3 388,50 ₴
- В наявності
- Код: 50100
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Escort 1.3 90-99, NRF 50100. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50100
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50100 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCORT '91 Courrier (AVL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 63 л.с. | 1990–1994 |
| FORD — ESCORT Mk V (GAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1990–1992 |
| FORD — ESCORT Mk VI седан (GAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1993–1995 |
| FORD — ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1995–1998 |
| 1.4 75 л.с. | 1995–1998 |
| FORD — ESCORT Mk VII седан (GAL, AFL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1995–1999 |
| FORD — ESCORT Mk VII универсал (GAL, ANL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1995–1999 |
| 1.4 75 л.с. | 1995–1999 |
| FORD — ESCORT V Turnier (ANL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1991–1992 |
| FORD — ORION III (GAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1990–1993 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50100 |
| Кросс-номери | 0105.3033, 012M61, 017-017-0010, 090590N, 100345, 10-25811-SX, 110.036, 1106768, 1664032, 1664630, 18002148, 62163, 6550324, 6616482, 710-0033, 730859, 91AB8005AE, 91AB8005AF, 91AB8005AG, DCM2035, DRM10027, FD2148, R12214, WG1721117 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 300 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 388,50 ₴






