
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara/Vitara 2.0/2.5 94-03, NRF 53289
4 082,29 ₴
- В наявності
- Код: 53289
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara/Vitara 2.0/2.5 94-03, NRF 53289. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53289
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53289 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO (ET, TA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 16V (ET, TA51, SV420) 132 л.с. | 1996–1998 |
| 2.0 V6 24V Привод на все колеса (ET) 136 л.с. | 1994–1998 |
| SUZUKI — ESCUDO Вездеход открытый (ET, TA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 132 л.с. | 1996–1999 |
| SUZUKI — GRAND ESCUDO I (FT, GT) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (TA52, TL52) 128 л.с. | 1998–2003 |
| 2.0 4x4 (SQ 420) 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 V6 24V 158 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 V6 24V (FT) 144 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53289 |
| Кросс-номери | 0114.3034, 10-25360-SX, 104161, 129.055, 129.061, 129.061/A, 1740-0700, 1770065D10, 1770077E10, 1770077E30, 320450N, 365200, 52002047, 64159, 8643080, BSG 83-520-007, CR 754 000S, DCM3078, MK-1070, R12315, RDA143034, RDA143034, RDA143034, SZ2046, SZ2047 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 526 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 526 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 082,29 ₴








