
Радіатор охолодження VW Golf VII 14-/Passat B8 1.4 GTE Hybrid 15-, NRF 550268
8 863,78 ₴
- В наявності
- Код: 550268
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Golf VII 14-/Passat B8 1.4 GTE Hybrid 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550268 |
| Кросс-номери | 03012708, 3Q0121251B, 5Q0121251GH, 5Q0121251HB, 5Q0121251HG, 5WA121251J, 606268 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 552 мм |
| Ширина ядра радіатора | 82 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Formentor, A3, Octavia, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863,78 ₴





