
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi/ 2.4 09-18, NRF 350643
5 216,94 ₴
- В наявності
- Код: 350643
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi/ 2.4 09-18, NRF 350643. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350643
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350643 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND SANTA FÉ (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi Привод на все колеса 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 GDi Привод на все колеса 249 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.3 249 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.3 Привод на все колеса 271 л.с. | 2014–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2012 |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2012–2015 |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2012–2015 |
| 2.4 CCVT 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 CCVT AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350643 |
| Кросс-номери | 8FC351344634, 940392, 976062W500, 976062W500, 976062W501, 976062W501, AC 868 000S, HY5344D, HY5344D |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 779 мм |
| Ширина ядра радіатора | 429 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 216,94 ₴



