
Радіатор охолодження Audi A6/VW Passat 1.9TDI 97- (632x415x34), NRF 58259
2 342,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58259
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Audi A6/VW Passat 1.9TDI 97- (632x415x34), NRF 58259. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58259
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58259 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI quattro 116 л.с. | 2000–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI quattro 115 л.с. | 2000–2001 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2001–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58259 |
| Кросс-номери | 003-017-0068, 0110.9003, 03002123, 053-017-0050, 053-017-0056, 100062, 102.104, 102.104/A, 10-25021-SX, 107 151, 1550100, 350213144100, 350213712000, 367500, 368000, 470R0215, 480026N, 4B0121251AG, 509504, 56127, 60229, 60299, 60308A, 60491, 702-0011 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 632 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342,56 ₴







