
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60 II/V60/V70 III/XC60 I/XC70 II 1.5-3.2 08-, NRF 35930
5 896,88 ₴
- В наявності
- Код: 35930
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60 II/V60/V70 III/XC60 I/XC70 II 1.5-3.2 08-, NRF 35930. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35930
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35930 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 II (134) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D2 | 2015–н.в. |
| 2.0 D3 | 2015–н.в. |
| 2.0 D4 | 2015–н.в. |
| 2.0 D5 | 2015–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 T 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 T3 | 2015–н.в. |
| 2.0 T4 | 2015–н.в. |
| 2.4 D4 AWD | 2015–н.в. |
| 3.0 T AWD 351 л.с. | 2014–н.в. |
| D3 163 л.с. | 2010–2012 |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 163 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 230 л.с. | 2014–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 240 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Drive- E 243 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 T5 220 л.с. | 2014–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D2 | 2015–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T4 | 2015–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — XC60 (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 AWD 245 л.с. | 2015–2017 |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2008–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 306 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD | 2013–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2008–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — XC70 II (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35930 |
| Кросс-номери | 0226306, 052-016-0003, 0811.3028, 105958, 1770-0108, 222012N, 260958, 31305212, 31332027, 350203789000, 353075, 43494, 448C0329, 59005166, 667202, 7800055, 814321, 8766200, 8880400481, 8G9119710AC, 8G9119710AC, 940159, AC 775 000S, AC830039, C12326 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80, V60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 18 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 575 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
| для оригінального номера | 8G9119710AC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 896,88 ₴









