
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 HDI 05- (теплообмінник), NRF 31174
1 159,52 ₴
- В наявності
- Код: 31174
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 HDI 05- (теплообмінник), NRF 31174. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31174
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31174 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C2 (JM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V HDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Picasso (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — NEMO универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — NEMO фургон (AA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| FORD — C-MAX (DM2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–2008 |
| FORD — FIESTA VI (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2011 |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (1) |
| Двигун |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31174 |
| Кросс-номери | 031551, 05739, 0703.4002, 100544, 10602, 10-73013-SX, 107882, 1103K2, 1103K2, 1145941, 1145954, 130093010, 135004, 1359937, 14-0018, 1474845, 1489124, 166007N, 1703252, 1745-0031, 2S6Q6A642AA, 30711522, 344505, 344510, 350300002700, 354129, 40003396 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Ширина ядра радіатора | 65 мм |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volvo, Peugeot, Citroen, Ford |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, 107, Xsara, C-Max, C2, C3, C30, C4, Partner, Fiesta, Focus, Fusion, 206, 207, 208, V40, S40, S60, Nemo, 1007, V70, V50, S80, V60, Berlingo, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 95 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Кількість ребер | 12 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159,52 ₴





