
Радіатор інтеркулера MB Sprinter 907/910 2.0/2.2/3.0D 18- OM651, NRF 309142
7 026,08 ₴
- В наявності
- Код: 309142
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера MB Sprinter 907/910 2.0/2.2/3.0D 18- OM651
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 309142 |
| Кросс-номери | 309142 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 202 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 026,08 ₴




