Радіатор кондиціонера Opel Astra 98-09, NRF 35302. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35302
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35302 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V OPC 160 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 DTI (F70) 101 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2004 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2004 |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35302 |
| Кросс-номери | 006-60-10176, 0221515, 037-016-0009, 0807.2042, 102735, 10-45058-SX, 152050N, 1609634080, 1770-0372, 1850056, 1850056, 1850058, 1850058, 1850078, 1850078, 1850293, 24465322, 24465322, 260021, 32162, 350203774000, 350203885000, 37005250, 393800, 53202 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 381 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 381 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 370 |
| обмеження виробника | BEHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 281,85 ₴





