
Радіатор охолодження Citroen C4/Peugeot 4008/Mitsubishi Lancer VIII 1.6-2.0 08-, NRF 550094
4 782,67 ₴
- В наявності
- Код: 550094
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Citroen C4/Peugeot 4008/Mitsubishi Lancer VIII 1.6-2.0 08-, NRF 550094. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550094
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550094 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550094 |
| Кросс-номери | 009-017-0069, 060081N, 107710, 1350A761, 1350A761, 16 112 459 80, 16 112 459 80, 16 112 460 80, 16 112 460 80, 1611245980, 1611246080, 1679949280, 1679949280, 1679949280, 21410W420P, 354295, 550094, 636033, DCM3886, M-0180540, MT2276, MT2276, WG2184571 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 408 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 782,67 ₴




