Радіатор охолодження Renault 11/5/9 1.0 81-98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54641 |
| Кросс-номери | 0109.2016, 100825, 123.001, 1740-0178, 180080N, 208200, 43002063, 470R0224, 63867, 7700757930, 7700773968, 7700973700, 7702146438, 7702159882, 80059z, 883959, CR 445 000P, CR 832 000S, DCM2841, DRM23026, M-0230061, R20195, RA0230061, RTA2063 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 396 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, 11, 5, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 396 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329,20 ₴







