
Радіатор охолодження Toyota Avensis/Corolla 1.4D/2.0D 00-09, NRF 53421
4 543,89 ₴
- В наявності
- Код: 53421
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Avensis/Corolla 1.4D/2.0D 00-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53421 |
| Кросс-номери | 0115.3111, 051-017-0006, 10-26308-SX, 104196, 130.240, 130.240/A, 1553944, 164000G020, 164000G021, 164000G030, 164000G031, 1640026150, 1640027010, 1640027040, 164002704087, 16410YZZ11, 210156N, 342205, 470R0286, 53002386, 53002403, 64647A, 734851 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 623 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 623 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 543,89 ₴








