
Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.5DCI 05-, NRF 53938
5 415,67 ₴
- В наявності
- Код: 53938
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.5DCI 05-, NRF 53938. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53938
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53938 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (FC1G) 84 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53938 |
| Кросс-номери | 0109.3092, 104558, 123.165, 1740-0570, 180051N, 43002399, 734922, 8200384071, 8660003484, DCM2944, DRM23019, M-0230880, R13165, RTA2399, WG1722736, WG2207861 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 442 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 460 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 442 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 415,67 ₴






