
Радіатор охолодження VW Sharan/Tiguan 1.4 TSI 10-, NRF 58339
4 957,56 ₴
- В наявності
- Код: 58339
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Sharan/Tiguan 1.4 TSI 10-, NRF 58339. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58339
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58339 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — ALHAMBRA (710, 711) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TIGUAN (5N_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 160 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58339 |
| Кросс-номери | 040014N, 053-017-0092, 105418, 34946, 58002287, 5N0 121 253 H, 5N0 121 253 H, 5N0121253H, 630778, 65335, 735133, BSG 90-520-037, CR 2032 000S, D7W059TT, DCM3461, M-0300590, MK-1231, R14017, ST056R002, VN2287, VNA2287, VNA2287, WG1723299, WG2183049 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 957,56 ₴




