
Радіатор охолодження VW T III 1.6/1.9 79-, NRF 53944
5 395,69 ₴
- В наявності
- Код: 53944
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW T III 1.6/1.9 79-, NRF 53944. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53944
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53944 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CARAVELLE III автобус (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 70 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1986–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 70 л.с. | 1979–1982 |
| 2.1 112 л.с. | 1984–1992 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 87 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 KAT 95 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 Syncro 87 л.с. | 1986–1992 |
| VW — TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 69 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
| VW — TRANSPORTER III фургон (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 69 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 69 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1989 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53944 |
| Кросс-номери | 025121253A, 068121253B, 068121253C, 068121253D, 068121253E, 10-25042-SX, 103070, 131.052, 240400N, 470R0203, 58002034, 65239, AC246710, CR 361 000S, D7W087TT, DCM3373, PR 9567A3, R12630, SKRD-0120230, V15-60-5053, VNA2034, WG1722741 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 570 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 428 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 395,69 ₴





